Logo
093 170 98 16
044 356 08 33
ua ru

 

Загальна інформація

Повернення товару здійснюється на підставі Закону «Про захист прав споживачів».

Наша політика відшкодування та повернення діє протягом 14 днів. Якщо після покупки минуло 14 днів, не рахуючи дня придбання, ми не можемо запропонувати вам повне відшкодування або обмін. Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути невикористаним і перебувати в тому самому стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Повернення коштів

Після того, як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Якщо всі умови дотримані, ми повертаємо вартість товару протягом 5 робочих днів на банківську карту або готівкою в магазині. При наявності потрібної суми в касі, кошти можуть повернути на місці в магазині.

Якщо кошти не повернулися:

  • Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку ще раз перевірте свій банківський рахунок. 
  • Далі зверніться до свого банку. Часто потрібно деякий час на обробку, перш ніж сума буде видима на рахунку.
  • Якщо ви зробили все це, але ще не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами.

Повернення товару

Щоб повернути товар, ви повинні доставити або надіслати його на адресу нашого магазину: Київ, вул. Перемишльська, 2г.

Ви несете відповідальність за сплату власних витрат на доставку для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. 

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обмінений продукт дістався до вас, може відрізнятися.

Потребуєте допомоги?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникнуть запитання щодо відшкодування та повернення, за телефоном: (067) 600.66.88 або поштою dusel.com.ua@gmail.com

Return